16 września 2020 Bez kategorii

The concept inside the mind is quite dissimilar to life that is real. What exactly can you do in order to dip your toe into the water?

I’m just recently divorced in addition to man I’m seeing now could be therefore available to such a thing i wish to try to he also suggest things also. He also really really loves it because I’m a really female that is dominant. He certainly really loves it whenever I’m in charge. (więcej…)

Marcin Andraka

Absolwent studiów ekonomicznych na kierunku Finanse i Rachunkowość. Z rynkami finansowymi związany od 2008r. (GPW). Od 2010 roku aktywny inwestor rynku walutowego i surowcowego, ze szczególnym uwzględnieniem rynku ropy naftowej typu Brent. Podstawą analiz i decyzji inwestycyjnych jest Teoria Fal Elliotta z zastosowaniem dodatkowych narzędzi jak geometria i kanały trendowe. Nie bez znaczenia są też czynniki fundamentalne, które w przypadku ropy naftowej są szczególnie istotne. Analizy i zagrania oparte o TFE w połączeniu z inną metodologią zamieszcza na blogu www.marcinandraka.blogspot.com