25 listopada 2021 Bez kategorii

Could the Grindr Priest Tale Be Genuine? I inquired the Team Behind Grindra€™s a‚¬10m GDPR Fine

Could a€?commercially availablea€? venue facts via Grindr really have started used to identify someone? I inquired Finn Myrstad, just who assisted register a data safeguards issue regarding just how Grindr percentage user information.

A number of the applications in your telephone are continually keeping track of and broadcasting your own activitya€”both on-line, as their taps and software communications, and off-line, as your local area. (więcej…)

Marcin Andraka

Absolwent studiów ekonomicznych na kierunku Finanse i Rachunkowość. Z rynkami finansowymi związany od 2008r. (GPW). Od 2010 roku aktywny inwestor rynku walutowego i surowcowego, ze szczególnym uwzględnieniem rynku ropy naftowej typu Brent. Podstawą analiz i decyzji inwestycyjnych jest Teoria Fal Elliotta z zastosowaniem dodatkowych narzędzi jak geometria i kanały trendowe. Nie bez znaczenia są też czynniki fundamentalne, które w przypadku ropy naftowej są szczególnie istotne. Analizy i zagrania oparte o TFE w połączeniu z inną metodologią zamieszcza na blogu www.marcinandraka.blogspot.com